Wycofanie społeczne i przemoc – Newtown, Connecticut cd

Czego brakuje w większości powiązanych dyskusji, skupia się na uwodzicielskiej, potężnej subkulturze, która celebruje i popiera gwałtowne i aspołeczne zachowania. Większość ludzi nie jest zainteresowana i nie angażuje się w tę subkulturę, a większość osób, które to robią, nie są uwiarygodniane przez antyspołeczne tematy i przemoc w filmach, grach wideo, materiałach pisanych lub grupach interesu. Jednak bardzo niewielka liczba złych i wyalienowanych osób chorych psychicznie może zyskać poczucie przynależności i wsparcia z tej subkultury i może być szczególnie narażona na bycie uwiedzionymi. Kiedy rozpoczynamy odpowiednie debaty na temat polityki, specjaliści od zdrowia psychicznego najlepiej zajmują się rozwiązywaniem problemów w naszym systemie, które utrudniają osobom fizycznym i ich bliskim uzyskanie skutecznej opieki zdrowotnej o wysokiej jakości we wczesnym okresie życia. Ponieważ większość zaburzeń psychicznych rozpoczyna się w dzieciństwie lub w okresie dorastania, konieczne są dalsze badania nad rozwojem problemów zdrowia psychicznego od dzieciństwa przez okres dorastania do wieku dorosłego. Dokładniej rzecz biorąc, potrzebne są badania, aby wyjaśnić wielorakie trajektorie wczesnego wycofania i izolowanego zachowania, które jest tak powszechne w raportowanych historiach osób, które dokonują aktów przemocy. Wreszcie, dyskusje na temat kontroli broni i przemocy w mediach muszą pogłębić i rozjaśnić mroczną subkulturę alienacji i antyspołecznej przemocy, która może angażować i uwodzić rzadkie osoby w ekstremalnych aktach przemocy, takich jak ta w Newtown.
Ten artykuł został opublikowany 28 grudnia 2012 r. O godzinie.
Z Wydziału Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, Oddziału Psychiatrii, Weill Cornell Medical College i New York-Presbyterian Hospital w Nowym Jorku.

1. Flannery DJ, Modzeleski W, Kretschmar JM. Przemoc i strzelaniny w szkole. Curr Psychiatry Rep 2013; 15: 331-331
Crossref Medline
2. Follman M, Aronsen G., Pan D. Przewodnik po masowych strzelaninach w Ameryce. Matka Jones. 15 grudnia 2012 r. (Http://www.motherjones.com/politics/2012/07/mass-shootings-map).

3. Rubin DH, Althoff RR, Walkup JT, Hudziak JJ. Porozumienie między informatorami dotyczące wycofanego zachowania dzieci i nastolatków: ukryte podejście klasowe. Child Psychiatry Hum Dev 2012 12 września (Epub przed wydrukiem).

4. Friedman RA. W debacie o broni, błędne skupienie się na chorobie psychicznej. New York Times. 17 grudnia 2012 r. (Http://www.nytimes.com/2012/12/18/health/a-misguided-focus-on-mental-illness-in-gun-control-debate.html._r=0).

Komentarze (4)
[podobne: endometrioza ból, endometrioza leczenie, endometrioza iv stopnia ]

Powiązane tematy z artykułem: endometrioza ból endometrioza iv stopnia endometrioza leczenie